Wesele w Villa Love Izdebnik reportaż fotograf ślubny Łukasz Filipowski Kraków

Wesele w Villa Love

Iza & Szymon

Miałem przyjemność fotografować wesele Izy i Szymona, które odbyło się w pięknej Villa Love w Izdebniku. To był niesamowity dzień pełen uśmiechu i miłości, który z pewnością na długo pozostanie w mojej pamięci.

Już podczas przygotowań do ślubu mogłem zauważyć, że Iza i Szymon to wyjątkowi, radośni i wrażliwi ludzie. Od samego początku odczuwałem w ich towarzystwie pozytywną energię, która zarażała wszystkich wokół.

Jeśli o przygotowaniach mowa, to tutaj będzie mała info-ciekawostka dla przyszłych Panien Młodych. Buty, które nosi Iza to ręczna robota i są wykonane przez firmę Akces Dance.

W kościele, podczas ceremonii Iza nie kryła wzruszenia w trakcie wypowiadania sakramentalnego „tak”.

Villa Love – klimat niczym z Toskanii

Po ceremonii udaliśmy się do Villa Love, gdzie czekały nas piękne dekoracje i przepyszne jedzenie. To miejsce jest niczym z Toskanii – otoczone piękną przyrodą, zielonymi lasami pokrywającymi pagórki aż po horyzont. W takiej scenerii, można naprawdę odpocząć od miejskiego zgiełku, a każde zdjęcie nabierało wyjątkowego klimatu niemal bez wysiłku. Dla fotografa, taki piękny teren to prawdziwy raj, pełen możliwości i wyzwań. Każdy kadr nabierał wyjątkowego charakteru i klimatu. Czułem się tutaj niczym Wiedźmin przemierzający Toussaint, tylko, że zamiast dwóch mieczy miałem dwa aparaty 😉

Reportaż ślubny – wesele w Villa Love

W trakcie wesela nie brakowało zabawy, tańca i dobrej strawy. Ba! Był nawet piec do pizzy. Wszyscy, łącznie ze mną doskonale się bawili. W trakcie reportażu ślubnego staram się uchwycić te ulotne chwile na zdjęciach, do których Iza i Szymon będą – mam nadzieję – wracać z sentymentem.

Fotografowanie ślubu oraz wesela Izy i Szymona było dla mnie nie tylko pracą, ale także niesamowitym doświadczeniem. Dziękuję, że pozwoliliście mi spojrzeć swoim okiem na Waszą miłość w tak ważnym i wyjątkowym dla Was dniu.

Scroll to Top