Kilka słów o mnie

Cześć, jestem Łukasz, witaj na mojej stronie! 🙂
Jestem fotografem ślubnym z Krakowa, ale przede wszystkim zwyczajnym, pogodnym i spokojnym gościem, lubiącym filmy, muzykę i dobre jedzenie.

Uwielbiam kino: Gwiezdne Wojny, Alieny, Predatory – to jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Nie pogardzę też dobrym serialem. Siłą rzeczy bardzo lubię muzykę filmową, zwłaszcza to co robią John Williams i Hans Zimmer. Słucham też jazzu, folku, starego rock’n’rolla, a fanem Beatlesów pozostanę do śmierci.

Mieszkam w Krakowie z najukochańszą na świecie żoną Justyną i kotką Milką. Razem lubimy odpoczywać przy Netflixie i grać w Wiedźmina, a latem chodzimy po łąkach i lasach w poszukiwaniu ciekawych miejsc na Wasze plenery.

W fotografii najbardziej kręci mnie człowiek, emocje, momenty, wieloplany. Bardzo lubię oglądać zdjęcia mistrzów fotografii ulicznej: Henri Cartiera-Bressona, Vivian Maier, Elliota Erwitta i wielu innych. Inspirują, rozwijają i swoimi fotografiami sprawiają, że nieco inaczej zacząłem podchodzić do reportażu ślubnego polując na decydujący moment i interakcje między osobami, które mam przyjemność fotografować.

Fotografią ślubną zajmuję się z dwóch prostych powodów: daje możliwość ciągłej pracy z ludźmi i satysfakcję, że mogę fotografować najpiękniejsze momenty i emocje w Waszym życiu. Zawsze powtarzam, że to najlepszy zawód na świecie.

Scroll to Top