Wesele w Heron Live Hotel - reportaż ślubny Łukasz Filipowski

Wesele w Heron Live Hotel

Wesele z widokiem na Jezioro Rożnowskie

Jeśli marzycie o pięknym, romantycznym weselu nad Jeziorem Rożnowskim, to Heron Live Hotel jest idealnym miejscem dla Was! Ten urokliwy hotel zlokalizowany jest tuż nad brzegiem jeziora, otoczony malowniczymi krajobrazami i oferuje wszystko, czego potrzebujecie, aby Wasze wesele było niezapomnianym wydarzeniem.

Justyna & Krzysztof

To tutaj Justyna i Krzysztof postanowili zorganizować przyjęcie weselne. Powiem szczerze, nie mogli wybrać bardziej spektakularnego miejsca. Przestronne, jasne, przeszklone wnętrza Heron Live Hotel zachwycają swoim eleganckim wystrojem, który w połączeniu z pięknym widokiem na Jezioro Rożnowskie tworzą niepowtarzalny klimat, idealny na tak ważną uroczystość. Reportaż ślubny w tym miejscu, to była dla mnie nie lada gratka.

Para młoda bawiła się doskonale i sprawiali wrażenie, że każda chwila spędzona razem jest dla nich niezapomniana. Ich radość i szczęście było widoczne na każdym kroku, i bardzo zaraźliwe, przez co goście weselni bawili się równie wspaniale. Nawet mnie atmosfera się udzieliła i kilka razy przytrafiło mi się zakołysać w rytm muzyki.

Ach, ten widok z tarasu

Widok z tarasu Heron Live Hotel na Jezioro Rożnowskie jest tak malowniczy, że zapierał dech w piersiach zarówno gościom, jak i mnie, jako fotografowi. To także doskonałe tło dla sesji zdjęciowej po ceremonii ślubnej np. w trakcie wesela. Możemy stworzyć romantyczne kadry z pięknym widokiem na jezioro, które będą dla Was pięknym wspomnieniem i jednocześnie unikalnym dodatkiem do Waszego reportażu ślubnego. To piękne miejsce zlokalizowane nad brzegiem jeziora oferuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy mają okazję odwiedzić tę uroczą część Polski.

Reportaż ślubny – wesele w Heron Live Hotel

Jest mi niezmiernie miło, że Justyna i Krzysztof zechcieli, abym wykonał dla nich reportaż ślubny z wyjątkowego dla nich dnia. Jestem dumny z faktu, że moje zdjęcia będą im przypominały o ich wspaniałym weselu przez wiele lat. To dla mnie największa nagroda i potwierdzenie, że moja praca ma sens i wartość dla moich klientów.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który zrobi dla Was zdjęcia będące pełnymi emocji i niezapomnianych momentów, to zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością udokumentuję dzień Waszego ślubu.

Scroll to Top